Ile trwa założenie spółki przez Internet?

Zakładanie spółek online zyskało popularność, ponieważ jest wygodne, nie wiąże się z koniecznością wychodzenia z domu, a przede wszystkim jest bardzo szybkie.
Do procedury rejestracyjnej nie trzeba się przygotowywać-wszystko sprowadza się do uzupełnienia formularza online i dołączenia odpowiednich dokumentów.

Zgodnie z założenia w systemie S24 spółkę założyć można w przeciągu doby. Sam proces rejestracji internetowej spółki trwa krótko, jeśli przygotowane są wszystkie konieczne dokumenty to oszacować go można na około 45 minut. Tyle czasu musi poświęcić przedsiębiorca na założenie firmy. To jednak nie wszystko. Pozostały czas wykorzystuje Krajowy Rejestr Sądowy, który wpis spółki do rejestru załatwia w zaledwie 24h( dla spółek rejestrowanych w godzinach pracy sądów). To znacznie krócej niż w przypadku tradycyjnej rejestracji spółki.
Podczas rejestracji spółki przez Internet wszystkie dokumenty wraz z załącznikami składa się w formie elektronicznej. Co za tym idzie, każdy dokument musi posiadać poświadczenia, którego dokonuje się elektronicznym podpisem kwalifikowanym.

pomoc-prawna
Strona główna | Pozostałe wpisy

Nasza Kancelaria Prawna od wielu lat zajmuje się pełną obsługą spółek, fundacji, stowarzyszeń i JDG z całej Polski.
Oferujemy:
- rejestrację firm
- obsługę księgową
- aktualizację danych w KRS
- wirtualne biuro

Obsługa w całej Polsce, współpraca online.